Contacts

Contact Information
DISTRICT OFFICE  (760) 246-8691
       
Ext. Last First Position
10238 Aaron Casuandra Assistant-BoE
10205 Acosta Jeanette Clerk III-HR
10665 Aguilera Regina Secretary I- Special Education
10215 Alamillo Sandra Clerk III-Categorical
10319 Albin Suzy CNS Clerk
10200 Alfaro Isela "Lily" ClerkIII- District Receptionist
10293 Arango  Christopher Information Systems Tech
10258 Armington Christopher Coordinator of Transportation
10220 Barrett Michael Instructional Technology Liaison
10318 Barringer Delise Director Of CNS        Bldg G #22
10261 Beal Todd Chief Personnel Officer
10281 Behrmann Jennifer Coordinator of Curriculum and Instruction
10279 Behrmann Todd IT-Support
10661 Bowden David Psychologist
10671 Bunn Jaime School Psychologist
10662 Burnell Angel Psychologist
10323 Canchola Zaira Food Production Coordinator
10250 Carnes Mary Clerk I - Curriculum
10320 Chavez Rochelle CNS Field Supervisor     CNS Building 
10658 Cuillier Dan Psychologist
10216 Curtis Dana Clerk III-HR
10653 Davies Jayson OT
10213 Davies Wendy Clerk I - Curriculum
10286 De La Torre Julie SSS
10239 Dencker Alicia Accounts Payable Technician
10297 Dencker David Warehouse Deliveries
10650 Duran Veronica Clerk II- Special Education
10664 Espinoza Teresa Clerk II- Special Education
10284 Evers Karen Central Enrollment Specialist
10262 Fairley Ruth Transportation - Secretary I
10253 Farje-Solis Gladys Translator /Interpreter
10283 Flores Kellie Clerk II-Central Enrollment
10222 Garcia Erica Secretary I-IT
10217 Gomez Dr. Edwin Superintendent
10667 Gomez Ireri Secretary II    CWA
10229 Gonzales Phillip M.O. Coordinator
10236 Grounds   Willie Campbell, Gabriel Marez, Kevin Jennison & Paul Orloski
10675 Guerra Evelyn COTA
10657 Harris Wendy Psychologist
10674 Harper Justin APE
10324 Hernandez Zabria CNS Clerk
10655 Holtz Brenda School Attendance Officer   
10670 Huerta Yvette Special Education School Nurse
10668 Johnson Jennifer Special Education Director
10248 Jones Gary Information Systems Manager
10302 IT - Training Center   Bldg K - Portables 
10232 King Jeff Maintenance Deparment/ Building
10265 Krejckant Richard Maintenance Deparment/ Building
10208 Landry Donna Director of Risk Management/Benefits
10268 Livingston Peter Director of CWA-Child Welfare& Attendance
10217 Lovett Xenia Secretary to Chief Academic Officer
10663 Martin Gina Psychologist
10202 McMillen Lori  Purchasing/Accounting Technician
10299 McMullen Craig Warehouse
10669 Medina Rebecca Clerk II- Special Education
10218 Mejia Guadalupe Language Assessment Clerk III
10200 Mohindra Ajay  Chief Business Officer
10228 Monteilh Veronica Clerk III-Accounting Clerk
10267 Montenegro Mona Clerk III-Accounting Clerk
10654 Naberman Cynthia Dristrict Nurse
10240 Nguyen -Hernandez Amy Chief Academic Officer
10651 Nicio  Alma "Becky" Clerk II - Special Education
10223 Olson-Zavala Melanie Budget Technician
10237 O'Connor Adam Energy Specialist
10659 Padilla Patsy Clerk II-Central Enrollment
10321 Perez Lupe CNS Clerk
10254 Price  Natalee Budget Analyst
10316 Reyes Bertha CNS Field Supervisor     
10207 Reynolds Debbie Payroll Technician
10325 Rodriguez Alicia CNS Clerk 
10257 Rodriguez Janet Personnel Specialist
10292 Rodriguez Johnathan Information Systems Tech
10231 Rogers Tiffany Secretary I (M&O)
10206 Upshaw Nalani Personnel / Credential Analyst
10656 Vega Laura Clerk II -CWA/ SARB
10673 Viotti-Lancaster Brandi SLP
10317 Wheeler Jeanette CNS Secretary
10226 Williams Tad Maintenance Electrician
10204 Woldie Geta Director, Fiscal Services